Firmamız 1994 yılında Plastik kalıp ve çeşitli makine parçaları imalatı ve dış ticaret amaçlı kurulmuştur. Plastik kalıp ve çeşitli makine parçaları ürettikten sonra. 1999 da Dış pazarda aktif rol ile çeşitli ülkelere ihracatlara başlamıştır. 2001 den sonra çeşitli imalatçı firmalar ile iş birlikleri kurup hem sanayi hem de pazarlama konusunda uzmanlık kazanmıştır… 2006 yılından sonra makine ve tesis kurulumları konusunda üstün hizmetler sunmuş ve birçok ülkede şuan markalaşan firmaların alt yapılarını kurmuştur.

 

Özellikle Gıda ve paketleme sistemlerinde deneyimliliği birçok dünya firmasından aşağı kalır yanı kalmamıştır.  Bugün dünyanın birçok ülkesinde alt bayi ağı kurarak hem pazarlama hem teknik servis konusunda uzmanlaşmış. Türkiye ve birçok ülkeden makine temin edip kendi müşterilerine çözümler sunmaktadır.

 

2012 den beri portföyümüze 100 ün üzerinde tesis oluşturmaktan ve birçok markanın yaratılmasında öncülük ettiğimiz için çok mutluyuz. 

 

Orse Makine ve Dış Tic. inşaat malzemeleri üretiminde kullanılan üretim hatları ve tesisleri ile tasarım, imalat, ürün geliştirme, satış ve pazarlama hizmetlerini bir arada sunan kapsamlı bir kuruluştur.